Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze - strona oficjalna

Aktualnoci

III miejsce w Feryjnym Turnieju Piłki Nożnej

• autor: liderdebogorze, 2011-01-28 17:52

W dniach 18 i 20 stycznia zawodnicy z roczników 1998/99/00 uczestniczyli w Feryjnych Turniejach Piłki Nożnej, których organizatorem był MOKSiR w Redzie. Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze wystawił w tych Turniejach dwa zespoły W pierwszym Turnieju Chłopcy z naszego UKS-u zanotowali bardzo wysokie III miejsce (Lider I) pokonując w rzutach karnych Dziewczęta R -1995 z Luzina. Należy wziąć pod  uwagę fakt, że w turnieju brało udział aż 10 dobrze grających zespołów. Lider II po bardzo dobrej grze ze swoimi drużynowymi rywalami dość nie fortunnie zajęli ostatnie miejsce w grupie przegrywając wszystkie swoje spotkania tylko 0:1 i chłopcy musieli zakończyć swój udział w turnieju.

Zespół Lider I reprezentowali: Konrad Olejniczak, Patryk Kaczyński, Kamil Lewandowski, Szymon Wojciechowski, Dawid Schimmelfenig oraz Karol Olejniczak i Karol Lipkowski. W skład drużyny Lider II weszli o dwa i trzy lata młodsi: Kacper Kaleta, Paweł Rzepa, Piotr Bobkowski, Robert Szreder, Adrian Gajzler, Paweł Marcinkiewicz oraz Damian Błaszczyk.
W drugim Turnieju który odbył się w czwartek 20 stycznia zawodnikom obu drużyn po rozgrywkach grupowych nie udało się awansować do kolejnej fazy Turnieju.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę i zaangażowanie podczas gry i życzymy dalszych sukcesów sportowych  godnie reprezentując barw naszego Klubu.

Z pozdrowieniami dla wszystkich sympatyków UKS-u - prezes, trener  Mariusz Wiński

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w naszej Galerii.

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.