Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze - strona oficjalna

Półkolonie zimowe 2015! Nie pozwól na nudę w ferie!

• autor: liderdebogorze, 2015-01-19 23:30

Półkolonie zimowe 2015! Nie pozwól na nudę w ferie!

Zastanawiasz się jak zorganizować dziecku czas podczas ferii? Chcesz aby fajnie, efektywnie i bezpiecznie spędziło wolny czas?

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 6 do 12 roku życia do udziału w półkolonii sportowo-rekreacyjnej organizowanej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Obrońców Kępy Oksywskiej i SSM w Dębogórzu.

Półkolonie zimowe to wyjątkowy program dla dzieci  z urozmaiconym programem sportowo-rekreacyjnym. To mnóstwo śmiechu i radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych.

Dzięki naszym półkoloniom dzieci mogą spędzić czas bardzo aktywnie, twórczo, pożytecznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Podczas 5-dniowych turnusów stworzymy dzieciom wymarzone ferie zimowe!

Zapewniamy:

- profesjonalną i rzetelną opiekę

- wykwalifikowanych instruktorów sportowych,

-  wyżywienie

- ubezpieczenie NNW

- przejazdy autokarowe

- bilety wstępu

W programie półkolonii:

• badminton;
  • wyjazd do AQUAPARKU w Sopocie oraz zabawy w wodzie;
  •  gimnastyka ogólnorozwojowa;
  • wyjazd do Multikina
  • tenis stołowy i inne gry zespołowe; ( w tym rugby, freesbe)
  • dyskoteka
  • projekcje filmów animowanych
  • karaoke
  • zabawy na śniegu

na życzenie rodziców możemy zorganizować kulig w stajni Pegaz w Redzie lub wyjazd na lodowisko w Gdyni – za dodatkową opłatą – 40 zł

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -17.30.

Uczestnicy ferii zimowych mają zapewniony profesjonalny sprzęt do uprawiania wybranych dyscyplin. Uczestnictwo w zajęciach z poszczególnych sportów NIE wymaga poniesienia dodatkowych kosztów!

Niezbędnik półkolonisty:

• śniadanie - obowiązkowo każde dziecko powinno zjeść pierwsze śniadanie w domu, dzięki któremu będzie miało siłę i energię do porannych ćwiczeń,
  • sportowa odzież (koszulka i spodenki) umożliwiająca swobodne wykonywanie ćwiczeń.
  • zmienne obuwie posiadające białą lub kauczukową podeszwę - dzieci nie posiadające czystego zmiennego obuwia nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach na hali,
  • ciepła odzież - najlepiej nieprzemakalna oraz czapka, grube rękawiczki i szalik, które zabezpieczą dzieci przed chłodem podczas zajęć na dworze,
  • dla zwiększenia bezpieczeństwa warto wyposażyć dziecko w kask (może być np. rowerowy lub narciarski),
  • w miarę możliwości prosimy o niewyposażanie dziecka w urządzenia elektroniczne tj. konsole do gier lub inne zabawki, które mogą rozpraszać uwagę zarówno dziecka jak i całej grupy.

Cennik ferii zimowych:

• jeden tydzień - 350 zł
  • jeden dzień -  80 zł

Zniżkę w wysokości 10% otrzymują:

• rodzeństwa,
  • w przypadku płatności z góry za całe ferie.

Terminy:

I turnus  w terminie od 2 lutego do 6 lutego 2015 r.

Zgłoszenia do dnia  28  stycznia 2015 r.

II  turnus w terminie od 9 lutego do 13 lutego 2015 r.

Zgłoszenia do dnia 4 lutego 2015 r.

Przykładowy plan dnia:
 7:30   –  8:30 — przyprowadzenie dzieci przez rodziców, zbiórka, przywitanie, gry i zabawy;
 8:30   –  9:00 — śniadanie;
 9:00 –  10:30 — zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, zabawy na śniegu;
11:00 – 11:30   — zajęcia plastyczne,
12:00 – 13:30 — karaoke;
13:30  – 14:00 — obiad;
14:30 – 16:00 – gry zespołowe
16:00 — 16:30 – podwieczorek
16:30 – 17:30 – kalambury
17:30 – odbiór dzieci przez rodziców

Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.