Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze - strona oficjalna

Podsumowanie rundy jesiennej R 2004/2005 - II miejsce

• autor: liderdebogorze, 2014-10-19 15:57

W sobotę 11 października 2014 roku odbył się ostatni z turniejów w ramach rozgrywek Pomorskiego ZNP.Chłopcy z R- 2004/2005 rozegrali 3 z czterech turniejów i tym samym zakończyli rundę jesienną sezonu 2014/15.

Pierwszy z turniejów odbył się w dniu  14 września w Luzinie. Niestety ze względu na brak wystarczającej liczby zaodników na turniej nie pojechaliśmy. Drugi z turniejów odbył się 26 września w Redzie. Tym razem udało się zmobilizować chłopców i tym samym po udanej grze i zaangażowaniu całego zespołu zajęlismy II miejsce w turnieju. Kolejny turniej odbył się w Wejherowie (04.10.2014) podczas, którego nasi zawodnicy nie przegrali żadnego ze spotkań. Bardzo dobry mecz rozegraliśmy z Jedynką Reda remisując 3:3, spotkania z Luzinem i Wejherowem wygraliśmy znaczącą iloscią bramek ostatcznie zajmując 2 miejsce w turnieju. Zabrakło nam 2 bramek aby zakończyć turniej na pierwszej pozycji. Ostatni z turniejów odbył sie na boisku w Dębogórzu. Przy deszczowej pogodzie musieliśmy spedzić sobotnie popołudnie. Na turniej nie przyjechał lider tabeli ligowej - zespół z Redy, więc do rozgrywek przystąpilśmy trochę lekceważąco przegywając pierwszy mecz Wejherowskim zespołem. Drugi mecz udało nam sie wygrać więc znów uplasowaliśmy sie na 2 miejscu. Poniżej przedstawiamy skład naszego zespołu, który brał udział w rozgrywkach:

Bramkarze: Dawid Ulenberg i Jan Psujek
Obrońcy:
Oskar Waracki, Jędrzej Szczygieł, Kamil Łużny, Tomasz Ilnicki
Pomocnicy:
Emil Śliwka, Radosław Miszewski, Dominik Konkol
Napastnicy:
Maciej Świętosławski, Aleksander Bujanowski, Jakub Wójcikowski

Podsumowując wszystkie rozegrane turnieje w pierwszej rundzie można śmiało stwierdzić, że był to dobry okres dla naszych piłkarzy. Mimo pewnych braków kadrowych w składzie udało nam się wygrać wiele spotkań i rywalizować na wysokim poziomie. Zajmujemy wysoką drugą pozycję w tabeli ligowej i z niecierpliwością czekamy na kolejną rundę rozgrywek. Przed naszymi piłkarzami przerwa zimowa, podczs której czeka ich ciężka praca na treningach w sali gimnastycznej. Tym samym rozpoczną się turneje halowe, w których z pewnością będziemy barać udział.

Trenerzy dziękują wszystkim piłkarzom za zaangażowanie i systematyczny trening,  rodzicom za gorący doping podczas wszystkich meczy oraz pomoc w relizacji zadań UKS -u.

UKS Lider Dębogórze

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.