Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze - strona oficjalna

Obóz sportowy w Pomiechówku - Ważne informacje

• autor: liderdebogorze, 2014-07-04 20:04

Poniżej znajdują się ważne informacje dla uczestników Obozu i ich rodziców!

Wyjazd w dniu 8 sierpnia 2014 r. zbiórka przed salą gimnastyczną w Dębogórzu o godz. 8:30

- wyjazd o godz. 9:00 (Jedziemy autokarem firmy: P.U.P.H. MATEO Sp. Jawna, Marek Teodorczyk, Sławomir Tecław)

Powrót w dniu 17 sierpnia 2014 r. - wyjazd z Pomiechówka  o godz. 14:00, przyjazd do Dębogórza ok. godz. 20:00.

Kierownik Obozu - Mariusz Wiński - 602 385 709

Wychowawcy grup:

Grupa I - Sławomir Kołodziejski

Grupa II - Zuzanna Kozielska

Grupa III - Zbigniew Kamiński

ZAKWATEROWANIE - Pomiechówek, ul. Szkolna 3, 05-180 Pomiechówek

->Rodzice, którzy nie byli na zebraniu i nie otrzymali regulaminu zobowiązani są do jego wydrukowania, podpisania i dostarczenia w dniu wyjazdu wychowawcom grup.

-> Prosimy o dostarczenie wypełnionych kart kwalifikacyjnych do sekretariatu ZSP w Dębogórzu do dnia 31 lipca 2014 r. W uzasadnionych przypadkach można przynieść kartę w dniu wyjazdu - należy się wczesniej skontaktować z kierownikem zgrupowania.

UWAGA! Każdy uczestnik Obozu jest zobowiązany do zabrania ze sobą 20 zł na dodatkowe atrakcje podczas pobytu.

-> co zabrać na Obóz? - wyprawka

- dokumenty (legitymacja) oraz kartę zdrowia sportowca

Środki czystości:
- szczoteczka do zębów w etui, pasta do zębów, kubek,
-  mydło w mydelniczce, żel pod prysznic, szampon, grzebień, gąbka,
- Krem do twarzy, krem do rąk, spray na komary, krem do opalania
- 2-3 opakowania chusteczek higienicznych,
- 2 ręczniki (duży i mały), ręcznik plażowy

Ubranie:
- 8-10 bawełnianych koszulek z krótkim rękawem, + stroje sportowe do treningu
- 2 ciepłe bluzy z długim rękawem, sweter
- dres
- cienka kurtka ortalionowa koniecznie z kapturem,  (przeciwdeszczowa)
- strój kąpielowy
- czapka z daszkiem, chustka na głowę
- okulary przeciwsłoneczne
- Bielizna

Buty:
- adidasy, buty halowe, sandały i  klapki, (dla chłopców dodatkowo buty do grania na boisku)

Leki:
- nie dajemy dzieciom żadnych leków jeśli lekarz nie zalecił inaczej. Środki przeciwbólowe i inne podstawowe leki powinny być w  apteczce. Jeżeli jednak lekarz zalecił przyjmowanie leków przez dziecko, to medykamenty przekażmy pielęgniarce, która będzie trzymała pieczę nad dzieckiem. Jeżeli dziecko musi przyjmować jakieś leki codziennie, należy poinformować o tym opiekuna. Na miejscu powinna je podawać pielęgniarka z ośrodka, w którym wypoczywać będzie nasze dziecko.

Jedzenie na drogę:
prowiant pakujemy do osobnej torby. Ilość jedzenia uzależniona jest od czasu jaki dziecko ma spędzić w podróży. Nie należy dziecku dawać termosów, ani szklanych butelek z napojami, lepiej dać kilka małych napojów lub soków w kartonikach ze słomką. Kanapki nie powinny być z wędliną i należy zapakować dokładnie, by nie zatłuściły torby. Dziecku trzeba dać na drogę co najmniej dwa jabłka, pomarańcze (obrane i zapakowane), banany.

ZAKAZ PICIA NAPOJÓW GAZOWANYCH W TYM COCA COLA I NAPOJE ENERGETYZUJĄCE

Dodatkowo: dzieci noszące okulary powinny mieć drugie, zapasowe; torba foliowa na brudne rzeczy, aby nie mieszały się z czystymi; wszystkie części garderoby dobrze jest zapakować w foliowe woreczki, aby nie zawilgły.
Bagaże dzieci najmłodszych, a także wartościową odzież (kurtki, spodnie, bluzy, buty) prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku.

Dodatkowo warto spakować dziecku piórnik z przyborami do pisania i rysowania, zeszyt i ulubione gry. W sytuacji kiedy dajemy dziecku na wyjazd telefon komórkowy należy pamiętać o ładowarce.

Nie zabierajcie: laptopów, konsol, PSP i innych „zabawiaczy”, drogich aparatów fotograficznych.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tel. 602385709

Jest możliwość otrzymania rachunku za pobyt dziecka na obozie - w tym celu należy przygotować dane do wypisania rachunku.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.